Русский Українська

Співпраця

  Welcome, друзі!

  Співпраця з компанією «Welcome-mobi» - це позитивні враження від приємної роботи. Перш за все, нам важливе Ваше відношення та рекомендації. 

  Ми є прямими постачальниками комплектуючих для мобільних телефонів в Україну, тому завжди можемо відповісти на всі питання стосовно поставок, якості та наявності. Також, завдяки цьому, у нас одна з найбільш лояльних цінових політик в Україні. Ви не переплачуєте за товар посередникам. Кілька тисяч клієнтів змогли впевнитись у цьому!

  За всіма питаннями щодо співпраці, звертайтесь до наших менеджерів або пишіть на пошту welcome@welcome-mobi.com.ua. Ми дружимо з клієнтами! Нам цікаві Ви і Ваші пропозиції!

  Умови роботи:

  1. Для створення замовлення Вам необхідно пройти швидку процедуру реєстрації (правий верхній куток)

  2. Для реєстрації вказуйте найбільш повну інформацію стосовно доставки, отримувача, оплати і т.д.

  3. Тепер Ви готові робити покупки. Покладіть в корзину товар, що Вас цікавить. Натисніть кнопку «Продовжити покупки», якщо товарів кілька. Коли завершите покупку, натисніть кнопку «Оформити замовлення». Перевірте вказані Вами контактні дані. Якщо виникнуть питання/пропозиції, вкажіть їх в додатковій інформації до замовлення. Виберіть найзручніший для Вас спосіб доставки та оплати замовлення, натисніть кнопку «Оформити замовлення». Покупка здійснена! В найближчий час наш менеджер з вами зв’яжеться для уточнення деталей замовлення.

  4. В особистому кабінеті Ви зможете побачити історію замовлень та свої персональні дані, які можна змінювати. Також Ви можете завантажити наш прайс та заповнити графу «замовлення», потім відправити листа з закріпленим файлом на info@welcome-mobi.com.ua та вказати контактні дані, адресу доставки та реквізити для пред’явлення рахунку.  Для отримання прайсу з гуртовими цінами, необхідно пройти процедуру реєстрації на сторінці «Гуртовим покупцям» http://welcome-mobi.com.ua/optovym-pokupateliam.

  Або вислати заявку на електронну адресу info@welcome-mobi.com.ua або sales@welcome-mobi.com.ua зі своїми контактними даними. Процедура реєстрації завершена, очікуйте дзвінка з відділу оптового продажу. Після уточнення всіх питань з менеджером, на сайті буде закріплено Ваш прайс гуртового клієнта.

Замовлення дзвінка
Вхід в магазин
  Нагадати пароль
Реєстрація
Нагадування пароля
Повідомити, коли з`явиться
reportFormData