Русский Українська

Доставка і оплата

Доставка здійснюється по всій Україні за допомогою транспортної компанії «Нова Пошта».

Заявки приймаються до 16.30 і відправляються в той самий день.

Для реєстрації Вами необхідно вказати ПІБ отримувача, номер телефону та номер відділення у Вашому місті. Замовлення відправляються ввечері. Після відправки Ви отримаєте на свій e-mail та мобільний телефон повідомлення з номером транспортної накладної.

Також здійснюється кур'єрська доставка "до дверей" представниками компанії в таких містах, як:

Доставка здійснюється кур'єрами в день замовлення з 10.00 до 18.00.

Всі запчастини доставляються в надійній упаковці.


Оплата

Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок IBAN. Після оплати обов’язково повідомте свого менеджера. Зберігайте скан або скріншот платіжки, щоб уникнути непорозуміння. Якщо Ви хочете оплатити товар іншим способом, повідомте нас, ми розглянемо таку можливість.

Електротранспорт

Шановні клієнти, просимо звернути вашу увагу на умови доставки великогабаритного товару, з розділу електротранспорт. Товари з зазначеного розділу які перевищують вагу (1 кг.) або мають габарити більш ніж (15х15х15) доставляються виключно транспортною компанією — Нова Пошта.

— Також у нас здійснюється доставка великогабаритного товару авто-курʼєром по Києву (тільки лівий берег). В першій половині дня доставка здійснюється по зеленій гілці метро, а друга половина дня - червона гілка та Троєщина.

За більш детальною інформацією та уточненням щодо доставки вашого замовлення просимо звертатися безпосередньо до менеджера.
Замовлення дзвінка
Вхід в магазин
  Нагадати пароль
Реєстрація
Нагадування пароля
Повідомити, коли з`явиться
reportFormData