(044) 221-62-60
Русский Українська

Гарантія


Термін гарантії:

Термін гарантії на запчастини становить 30 днів з дня придбання товару (з дня отримання товару). З постійними клієнтами діють більш лояльні умови. 

Ми постійно стежимо за рівнем якості нашого товару, перевіряємо "спірні" комплектуючі, тому відсоток браку мінімальний. 

Гарантія

Компанія «Welcome-mobi» гарантує 100% заміну запчастин, які мають будь-які дефекти, виявлені до повної установки деталі в смартфон або планшет.

При установці отриманих дисплеїв, сенсорних екранів і інших запчастин - захисну плівку можна видаляти тільки після перевірки телефону у всіх можливих режимах.

Якщо деталь була встановлена ​​і гарантійні умови порушені - заміна, повернення і обмін не здійснюється.

Термін гарантії на комплектуючі і запчастини до мобільних телефонів - 30 днів, для оптових покупців 90 днів з моменту покупки.

Гарантія на аксесуари і акумуляторні батареї (в тому числі і для продукції Apple) діє 1 місяць! Даний товар приймається по гарантії тільки в упаковці!Гарантія не поширюється на:

Мікросхеми, мікрофони, коннектори зарядки, динаміки, коннектори сім-карти, буззери. Внаслідок неможливості їх ідентифікації.

При поверненні деталі на склад компанії «Welcome-mobi» - на баланс клієнта надходить сума вартості деталі. Вартість деталі визначається в день повернення (за поточною прайсовою ціною). Бракований товар замінюється на будь-який інший, згідно грошовому еквіваленту.

Заміна та обмін бракованої запчастини здійснюється тільки після попередньої діагностики деталі фахівцями відділу якості компанії «Welcome-mobi».

Термін діагностики до 14 днів.


Умови повернення товару

Запчастини підлягають гарантійному поверненню:

- при збереженні товарного вигляду,

- без механічних пошкоджень,

- без слідів ремонту і установки,

- з гарантійною плівкою на дисплеях і сенсорних екранах (ВАЖЛИВО! Знята і знову наклеєна - не приймається), з пломбою та іменним штампом,

- при дотриманні терміну гарантії.

Товар з пошкодженим QR кодом ( в слідстві термообробки, самостійного зняття або попадання рідини), гарантії не підлягає!

Оформити повернення ви можете в своєму особистому кабінеті, прописати причини повернення, при необхідності завантажити фото. Це прискорить роботу відділу контролю якості.

Якщо ви не є нашим постійним клієнтом, при поверненні гарантійної деталі, необхідний грамотно заповнений «Акт повернення товару», з обгрунтованими і докладно описаними причинами повернення. Заповнену форму клієнт відправляє на e-mail welcome@welcome-mobi.com.ua або особистому менеджеру. У разі виявлення дефекту, необхідно зробити фото бракованого товару, для прискорення процесу виявлення несправності нашими фахівцями.

При недотриманні всіх перерахованих вище пунктів гарантія на запчастини не поширюється! Будьте уважні при установці!

Новий товар по причині "не знадобився", "клієнт переплутав", "не продається", після закінчення 14 днів, можна повернути з комісією 10%, за умови, що НЕ знята захисна плівка і немає слідів експлуатації. Вартість деталі визначається в день повернення, за поточною ціною в прайсі. Будьте уважні при замовленнях!

Зарахування суми на баланс проводиться тільки після діагностики товару (дивіться умови повернення товару).

Перед відправкою товару на діагностику обов'язково зв'яжіться з менеджером.


Шановні клієнти!

Компанія «Welcome-mobi» є прямим постачальником комплектуючих для мобільних телефонів, що дозволяє нам слідкувати за якістю наших запчастин, а також оперативно реагувати на можливі проблеми. 

Завантажити приклад бланку «Акт повернення товару»

Замовлення дзвінка
Вхід в магазин
  Нагадати пароль
Реєстрація
Нагадування пароля
Повідомити, коли з`явиться
reportFormData