Русский Українська english

Гарантія

Гарантійні терміни:

Гарантія на запчастини складає 30 днів, починаючи з дня купівлі товару (з дня отримання товару). Для постійних клієнтів діють більш лояльні умови.

Ми постійно слідкуємо за рівнем якості нашого товару, перевіряємо «проблемні» комплектуючі, тому відсоток браку мінімальний.  

Гарантія

Компанія «Welcome-mobi» гарантує 100% заміну запчастин, які мають будь-які дефекти, виявлені до повного встановлення деталі в смартфон або планшет.

При встановленні отриманих дисплеїв, сенсорних екранів та інших запчастин – захисну плівку можна знімати тільки після перевірки телефону у всіх можливих режимах.

Якщо деталь була встановлена та гарантійні умови порушені – заміна та повернення не виконується.

Термін гарантії на комплектуючі та запчастини для мобільних телефонів – 30 днів, для гуртових покупців 90 днів з моменту придбання.

Після повернення деталі на склад компанії «Welcome-mobi» - на баланс клієнта надходить сума вартості деталі. Вартість деталі визначається в день повернення (в залежності від поточної прайсової ціни). Бракований товар замінюється на будь-який інший, згідно грошового еквіваленту.

Заміна та обмін браку здійснюється лише після діагностики деталі спеціалістами відділу контролю якості компанії «Welcome-mobi».

Термін діагностики до 14 днів. 

Умови повернення товару

Запчастини підлягають гарантійному поверненню:

-         При збереженні товарного вигляду;

-         Без механічних пошкоджень

-         Без слідів ремонту

-         З гарантійною плівкою на дисплеях та сенсорних екранах (ВАЖЛИВО! Знята та знову наклеєна плівка  - не приймається), з пломбою та іменним штампом.

-         При дотриманні гарантійних термінів.

Під час повернення гарантійного браку необхідно заповнити «Акт повернення товару», з обґрунтованими та детально описаними причинами повернення. Заповнену форму клієнт висилає на e-mail welcome@welcome-mobi.com.ua або своєму менеджеру. У випадку виявлення дефекту, необхідно зробити фото бракованого товару, для прискорення процесу виявлення несправності нашими спеціалістами

У випадку недотримання всіх вищеперерахованих пунктів гарантія на запчастини не поширюється! Будьте уважними під час установки!

Повернення НОВОГО товару виконується протягом 1-3 днів, з узгодженням ведучого менеджера.

Новий товар з причиною «не знадобився», «клієнт переплутав», «не продається», після 3 днів з моменту продажу, можна повернути з комісією 10%, за умови, що не знімалась захисна плівка і немає слідів експлуатації. Вартість деталі визначається в день повернення, згідно поточної ціни в прайсі. Будьте уважні, коли робите замовлення!    

Нарахування суми на баланс здійснюється тільки після діагностики товару (дивіться умови повернення товару).

Перед відправленням товару на діагностику обов’язково зв’яжіться з менеджером.

Шановні клієнти!

Компанія «Welcome-mobi» є прямим постачальником комплектуючих для мобільних телефонів, що дозволяє нам слідкувати за якістю наших запчастин, а також оперативно реагувати на можливі проблеми. 

Завантажити приклад бланку «Акт повернення товару»

Замовлення дзвінка
Вхід в магазин
  Нагадати пароль
Реєстрація
Нагадування пароля
Повідомити, коли з`явиться
reportFormData